|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Палиці для скандинавської ходьби Leki Walker XS SL Plus – дитячі палиці з рукояттю Trigger Shark 2.0. Петля надійно клацається в ціпок і легко клацається в потрібний момент. Завдяки системі Speed Lock 2 з регулюванням від 80 до 110 см ціпки можуть рости разом з дитиною. Палиці комплектуються захисними гумовими наконечниками Trekking (знімні) для ходьби по асфальту та іншим твердим поверхням та короткими переможними наконечниками у гнучкому тримачі.
Особливості:
- Рукоятка Trigger Shark 2.0 забезпечує абсолютно жорстке з'єднання ремінця з рукояткою та не допускає зайвої свободи.
- Темляк Trigger Shark Strap. Оновлений ергономічний ремінь-капкан системи Trigger Shark. Дозволяє максимально швидко і просто від'єднати палицю, не знімаючи ремінця з руки, що особливо важливо у біатлоні. Зручний в експлуатації, легкий, міцний.
- З'єднання колін Speed Lock+. Надзвичайно швидке регулювання довжини палиці. Алюміній HTS 6.0 Легкий та дуже міцний матеріал з високою межею пружності.
- Лапка Nordic Walking. Накінечник Flex Tip Short.
- Наконечник, встановлений у гнучкому тримачі, дозволяє уникнути викривлення та перелому палиці навіть при його защемленні. Відмінна фіксація на всіх видах поверхонь. Наконечник Rubber Tip Trekking. Легкий наконечник із суперміцної гуми, створений спеціально для палиць серії Nordic Walking. Використовується на асфальті та інших твердих та рівних поверхнях.
Характеристики:
- Конструкція: Vario (телескопічна)
- Рукоятка: Trigger Shark 2.0
- Ремінець: Trigger Shark (PT-3)
- Сегменти: 2 шт.
- Діаметр сегментів: 14 | 12 мм
- Матеріал сегментів: Алюміній (HTS 6.0)
- Система регулювання: Speed Lock
- Лапка Nordic Walking.
- Наконечник: Flex Tip (короткий). Матеріал наконечника - карбід вольфраму
- Гумовий амортизатор Trekking у комплекті
- Довжина/розмір: 80 - 110 см. Безступінчасте регулювання
- Вага: 185 г/шт.
- Розмір упаковки: 71 см