You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Комплект для ремонта бескамерных покрышек Samurai sword (фиксация в руль)

  • Торговые марки Sahmurai Sword
  • Код товара: 11448-09
  • Наличие: Есть на складе

868 грн

Заказать в 1 клик

(Мы перезвоним Вам и уточним детали)
Введите номер телефона

Сучасний світ маунтінбайку розвивається досить стрімко і іноді ми просто не встигаємо слідкувати за новітніми технологіями, котрі з'являються. З гордістю представляємо вам саме такий продукт, котрий вирішує купу питань з ремонту безкамерних покришок під час катання. Цей дуже цікавий та практичний набір для ремонту розробив Стефан Шємм (велогонщик команди Bulls) під час участі у багатокілометрових МТБ-марафонах у Південній Африці.
Комплект для ремонту безкамерних велосипедних покришок, котрий інтегрований в кермо вашого велосипеду відразу має купу переваг перед стандартними ремкоплектами.

1. Вага. Всього 22 грами. Цей параметр майже дорівнює нулю і не має загального значення в вазі вашого байку.
2. Безпека. Ви не возите з собою небезпечно шило. Воно надійно сховано у вашому кермі і може бути викручено за потреби у лічені секунди.
3. Простота використання. Максимально продумана конструкція ремкомплекту дозволяє виконати ремонт безкамерної покришки приблизно за 20 секунд.

Що входить у цей набір для ремонту безкамерки? В одну сторону руля ви вкручуєте шило, котре фіксується на спіральний різьбі. В іншу включається інструмент для підготовки отвору у покришці для ремонту. Для економії часу в шило вже можна вставити вже підготовлений жгут для ремонту покришки. В комплект окрім 2-х інструментів входять 5 джгутиків. Комплект підходить до рулів з внутрішнім діаметром від 17 мм до 21 мм.
До речі, стосовно безпеки. Згідно з правиламами UCI заборонено монтувати комплекти для ремонту безпосередньо на раму, винос або інші зовнішні частини велосипеду. Це зроблено з міркувань безпеки. Ну і використовувати і возити подібній комплект у задньому кармані веломайки також є досить безглуздо та небезпечно.
В наведених нижче роликах ви можете бачити як відремонтувати прокол на безкамерній покришці за допомогою ремкомплекта SAHMURAI SWORD.

Написать отзыв

Примечание: HTML разметка не поддерживается! Используйте обычный текст.
    Плохо           Хорошо

Заплатки, Для ремонта бескамерных покрышек, Sahmurai Sword